Lampa ogrodowa – kwadrat – inox

Wymiary (słupek): 12 x 122 cm
Wysokość (słupek): 45, 65, 90 cm
Kolor (słupek/klosz): inox / mleczny
Materiał (słupek/klosz): stal inox / poliwęglan
Napięcie zasilania: 12V DC
Producent diod: Cree Inc. USA
Strumień świetlny:

Barwa dzienna (650lm)

Barwa zimna (670lm)

Kąt świecenia: 180 st.
Szczelność: IP68
Trwałość diod led: 124.000h
Certyfikaty: CE, RoHS
Gwarancja: 5 lat
Sposób łączenia: Mufa IP67

 

Barwa światła Moc
Biała dzienna (4500K) 5W
Biała zimna (6000K) 5W
RGB+W (dzienna) 7W
RGB+W (zimna) 7W

 

Karta katalogowa (PL)
Product Data Sheet (ENG)
Instrukcja montażu (PL)

Diody LED firmy CREE – najwydajniejsze i najjaśniejsze diody dostępne na rynku. Amerykańska firma Cree wyznacza światowe standardy w zakresie jasności i skuteczności diod LED oraz powtarzalności barwy światła.
RGBW – tylko w naszych lampach montujemy moduły RGBW dzięki którym nie musimy z niczego rezygnować. Mamy dostęp do pełnej palety kolorów świecenia oraz silne białe światło – ciepłe lub zimne do wyboru. Wybierz sam to, na co masz ochotę, a nie to co oferuje tańsza oprawa.
Sterowanie – nasze lampy można kontrolować za pomocą pilota zdalnego sterowania lub z wykorzystaniem hub routera po sieci Wi-Fi za pomocą telefonu lub tabletu. Zrób wrażenie na gościach zmieniając kolor świecenia lamp za pomocą smartfona.
Trwałość – Żywotność na poziomie 150.000h (50 lat świecenia po 8h dziennie).
Bezpieczeństwo – Zasilane są niskim napięciem 12V, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa porażenia prądem (np. przy przypadkowym uszkodzeniem przewodu zasilającego ukrytego w ziemi).
Gwarancja 5 lat – jako jedyni możemy zaoferować tak długą gwarancję. Z prostego powodu – jesteśmy pewni iż nasz produkt jest najwyższej jakości i będzie Ci służył przez wiele, wiele lat…