Zaznacz stronę

Lampa ogrodowa LED

Galeria realizacji i filmy

Posiadanie własnego domu jednorodzinnego to w obecnych czasach ogromna wygoda, a także luksus, związany z kawałkiem ogrodu, w którym można spędzić niemal każdą wolną chwilę. Warto zatem go odpowiednio zagospodarować. Ogród wcale nie musi zasypiać wraz z zajściem ostatnich promieni słonecznych. Mądrze rozplanowane oświetlenie ogrodowe to niełatwa sztuka, jednak efekt końcowy może nadać ogrodowi niepowtarzalnego charakteru, a światełka podkreślą jego najważniejsze atuty. Jakie są lampy ogrodowe na rynku i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Klasyczne oświetlenie ogrodowe

W sezonie wiosenno-letnim przydomowy teren staje się niemal przedłużeniem naszego salonu. Pragniemy spędzać czas na zewnątrz również po zmroku, zwłaszcza jeśli temperatura na to pozwala. W całkowitych ciemnościach z pewnością czulibyśmy się mało komfortowo.

Wśród naszych produktów znaleźć można między innymi lampy ogrodowe okrągłe i kwadratowe. Obydwa rodzaje produktów oświetleniowych są dostępne w wysokości 50 cm. Montaż w przypadku kwadratowej, jak i okrągłej lampy ogrodowej również jest taki sam, wystarczy przykręcić je do podłoża w pozycji pionowej.

Nowoczesny, kątowy kształt słupka oświetleniowego jest bardzo uniwersalny. Lampa ogrodowa przekonuje między innymi solidną konstrukcją i aluminiową obudową, która jest zwieńczona trwałym kloszem.

Produkowane przez nas produkty oświetleniowe wyposażone są w specjalnie zaprojektowane przez nas i wykonywane w Polsce źródło światła LED. Oprócz klasycznej barwy ciepłej, oferujemy też wersję zimną, a także RGBW ciepłą i zimną. W przypadku modelu RGBW wbudowany jest zestaw diod RGB, za pomocą których możliwa jest zmiana koloru światła lampy ogrodowej na dowolny kolor z pełnej palety barw.

Gdzie w ogrodzie zamontować oświetlenie?

Główne punkty świetlne powinny być rozmieszczone w strategicznych miejscach. Oferowane przez nas słupkowe lampy ogrodowe sprawdzą się przy oświetleniu ogrodowych ścieżek i chodników. Wystarczy podkreślić światłem przebieg drogi, by domownicy trafili do domu. Wówczas korzystanie z przydomowych atrakcji będzie nie tylko przyjemne, ale bezpieczniejsze. Jeśli jesteśmy posiadaczami schodów, warto także zadbać o ich oświetlenie, by różnice w wysokości poszczególnych stopni były z daleka widoczne.

Rozwiązanie, jakim są lampy ogrodowe będzie doskonale widoczne także wśród kaskad obsypanych kwiatami rabatek i klombów czy miejsc porośniętych drobnymi krzewami. Słupki oświetleniowe pozwolą na uatrakcyjnienie przydomowej przestrzeni.

Opinie o nas!

Przeczytaj

Bądź na bieżąco.

Nowe produkty prezentujemy na naszych social media.