Zaznacz stronę

Zapytaj o konfigurację zestawu oświetlenia.

Wpisz w formularz kontaktowy odpowiedzi na poniższe pytania.

Co gdy Twój Plan oświetlenia jest już gotowy? Potrzebujesz indywidualnej porady?

 

Odpowiedz na kilka prostych pytań a przygotujemy dla Ciebie gotowy do zainstalowania zestaw oświetlenia. Odpowiedzi na poniższe pytania wpisz w poniższy Formularz kontaktowy i wyślij go do nas.

Odpowiedzi wraz z gotową kalkulacją otrzymasz niezwłocznie na wskazany adres mailowy. Zapraszamy do kontaktu!

 

1. Prześlij plan oświetlenia lub szkic sytuacyjny.

Narysuj szkic swojego podwórka. możesz to zrobić odręcznie lub skorzystać z projektu , który otrzymałeś od projektanta. Zastanów się, z których miejsc najczęściej będziesz oglądał Twoją przestrzeń wokół domu (kierunek oznaczony na rysunku strzałkami). Zrób listę elementów, które chcesz oświetlić (przestrzenie oznaczone pomarańczowym polem).

2 i 3. Wybierz wzór kostki i zastanów się nad ilością punktów świetlnych.

Na przygotowany wcześniej Plan sytuacyjny nanieś interesujący Cię wzór kostkia. Zwróć uwagę na kilka istotnych rzeczy.

WZÓR KOSTKI BRUKOWEJ – sprawdzając wymiary kostki brukowej , którą wybrałeś dopasuj ją do odpowedniego wzoru z naszej oferty.
Wybierz odpowiedni wzór LedBruk >

ILOŚĆ OPRAW – oprawy najlepiej sprawdzają się w odległości 2m w ciagach komunikacyjnych. Jesli chcesz fasadę budynku możesz zastosowac wieksza ilość oprawa LedPave (nawet co 1m)

ILOŚĆ ŚWIATŁA – za dużo światła może być przytłaczające, upewnij się , że w planowanej przestrzeni znajdą się również zaciemnione miejsca. W ten sposób zwrócisz większą uwagę na oświetlone obszary.

INTENSYWNOŚĆ – przy doborze lamp weź również pod uwagę poziom jasności opraw, lampy LedPave posiadają opcję ściemniania.

4. Wybierz odpowiednią wersję oprawy LedBruk CW / WW / RGB / RGB+CW / RGB+WW / nowość CCT lub RGB+CCT?

Oferujemy do wyboru następujące wersje produktu:

 1. WW barwa biała ciepla 3000K
 2. CW barwa biala zimna 6500K
 3. RGB barwa do wyboru z palety 16 mln. kolorów
 4. RGB+WW paleta RGB oraz barwa biała ciepla 3000K
 5. RGB+CW paleta RGB oraz barwa biała zimna 6500K
 6. CCT czyli skorelowana temperatura barwowa – to nic innego jak możliwość płynnej zmiany barwy od ciepłej 2700K do zimnej 6500K , wraz z możliwością ściemniania.
 7. RGB+CCT wariant ten dodatkowo posiada zestaw diod RGB, które dają użytkownikowi dostęp do pełnej palety barw. Dzięki połączeniu tych dwóch technologii produkty marki LedPave® mogą oprócz funkcji oświetleniowych pełnić również funkcję rewelacyjnej dekoracji, która zachwyci wszystkich pełną gamą kolorów świecenia.

5. Przewód zasilający – ile metrów potrzebujesz?

Oblicz długość przewodu zasilającego, jakiej potrzebujesz. Gdy montujesz więcej niż 10 sztuk Świecących Kostek Brukowych koniecznie poprowadź przewód przez wszystkie oprawy oraz od ostatniej z powrotem do źródła zasilania. Dzięki temu unikniesz spadków napięcia na którejkolwiek z opraw. 

Każda wersja kolorystyczna oprawy Ledbruk® lub LedPave® posiada dedykowany przewód instalacyjny gwarantujący trwałość i szczelność instalacji specyfikacja dedykowanych przewodów poniżej.

 1. Wersja W dedykowany przewód LedBruk® 2×1,5 mm2
 2. Wersja RGB+W dedykowany przewód LedBruk® 3×0,5 + 2×1,5 mm2
 3. Wersja RGB+CCT dedykowany przewód LedPave® 3×0,5 + 3×1 mm2
 4. Wersja CCT dedykowany przewód LedPave® 3×1 mm2.

6. Interesuje Cię SMART HOME? Zaplanuj dodatkowe funkcjonalności.

Zaplanuj oświetlenie tak, aby witało Cię, gdy wracasz do domu. Inteligentny System sterowania LedBruk firmy BleBox, automatycznie oświetli podwórko i podjazd na Twój powrót (tak samo jak oświetlenie wewnętrzne, które planujesz wewnątrz domu).

Zdarza Ci się zapomnieć o wyłączeniu światła przy wychodzeniu z domu? Teraz nie musisz się martwić – system BleBox zadba, aby wszystkie światła automatycznie zgasły po Twoim wyjściu.

A gdy wyjedziesz na urlop, zapewni bezpieczeństwo domu – samozapalające się i gasnące światła będą symulować Twoją obecność.

BleBox zapewni Ci spokój ducha, niezależnie od tego, czy będziesz w domu czy poza nim. Uwolnij się od zmartwień i korzystaj z każdej chwili! Zaplanuj interesujące Cię funkcjonalności sterowników np. otwieranie bramy vs oświetlenie.

7. Jeśli lubisz klasyczne sterowanie za pośrednictwem pilota bez rozwiązań SMART HOME.

Na rynku jest dużo możliwości które pozwalają nam na sterowanie oświetleniem. Nasza firma proponuje swoim klientom system firmy MiLight, system ten jest bardzo prosty w montażu, posiada szerokie możliwości oraz co bardzo ważne jest dostępny w “dobrej relacji ceny do jakości”. System pozwala nam na sterowanie oświetleniem LED w całym domu za pomocą pilotów, paneli naściennych oraz aplikacji na urządzeniu mobilnym poprzez sieć WiFi. Całość instalacji składa się z odbiorników oraz nadajników. Cechą uniwersalną całego systemu jest zamienna możliwość sterowania za pomocą różnych nadajników, oznacza to że systemem możemy sterować za pomocą dowolnego nadajnika, możemy to zrobić za pomocą pilota, panelu naściennego lub aplikacji – wszystko zależy tylko od nas i nie musimy z niczego rezygnować.

Formularz kontaktowy

Proszę zaznaczyć:

Dane kontaktowe

Jeśli masz pytania... Zapraszamy do kontaktu z nami.

Adres: ul. 3 Maja 48
05-230 Kobyłka

Telefon: 22 350 76 36

Telefon: 534 698 819

Email: biuro@ledbruk.com

Czynne: Pn - Czw 9:00 - 15:00, Pt 9:00 - 14:00

Jeśli zależy Ci na czasie wybierz gotowe do instalacji zestawy LedBruk

Na naszym sklepie znajdziesz gotowe do instalacji zestawy produktów LedBruk wraz z akcesoriami. Wybierz tylko wzór i wersję kolorostyczną, która Cię interesuje. Wysyłki realizowane są w ciągu 24h.

Przewodnik Instalatora

Sprawdź