Zaznacz stronę

"Kamień ogrodowy" LedStone

Idealny do zastosowań w oczkach wodnych i narazonych na wilgoć.

LedStone Lampa ogrodowa

 

Profesjonalna i trwała oprawa do zastosowań w środowisku narażonych na ciągłą ekspozycje wilgoci.

Szczelność IP68 pozwala na całkowite zanurzenie lampy w wodzie wraz z system połączeń LedBruk IP68.

LedStone – Kamień Ogrodowy

 

Numer katalogowy: 009
Wymiary: 95 x 150 x 80 mm
Napięcie zasilania: 24V DC
Producent diod: Cree Inc. USA
Typ klosza: mleczny
Szczelność: IP68
Trwałość diod led: 124.000h
Odporność na nacisk: 8000kg
Certyfikaty: CE, RoHS
Gwarancja: do 4 lat
Sposób łączenia: Mufa IP68

 

Barwa światła Moc
Biała ciepła 4,3W / 3100K
Biała zimna 4,3W / 5300K
RGB+W (ciepła) 5,7W / wielokolorowa + 3100K
RGB+W (zimna) 5,7W / wielokolorowa + 5300K
RGB+CCT barwa ciepła / zimna 4,7W / kolor + 2700K-6500K
CCT barwa ciepła / zimna  3,5W / 2700K-6500K

 

Model 3D dla architektów (SketchUp)

Poradnik instalacyjny 2023/24 .pdf

Oprawa Kostka Brukowa LED

Certyfikat CE / RoHS ver.2023-11

Lampa Ogrodowa / Oprawa najazdowa / Reflektor LED / Kula Ogrodowa

Certyfikat CE / RoHS ver.2023-11

NAPIĘCIE

Bezpieczne napięcie zasilania – 24V DC

TRWAŁOŚĆ

Żywotność diod LED – 124.000h

LED

Źródło światła LED

GWARANCJA

Gwarancja nawet do 5 lat

Przydomowy ogródek to spełnienie marzeń wielu osób. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Dla osób, które są posiadaczami kilkunastu metrów kwadratowych trawy i alejek przygotowaliśmy coś specjalnego. Oświetlenie terenu wokół domu powinno być sprawą priorytetową dla mieszkańców obiektów wolnostojących. W naszym asortymencie znaleźć można świecący kamień ledstone. Na czym polega fenomen tej innowacyjnej formy podświetlenia ogrodu?

Czym jest Ledstone?

Raz na zawsze można pożegnać się z tradycyjnym oświetleniem ogrodowym, które można zauważyć przy niemal co drugim domku. Ledstone czyli świecący kamień ogrodowy poprzez swój oryginalny kształt, wpisuje się w otoczenie każdego ogrodu i terenu zielonego wokół budynku. W ciągu dnia ze względu na biały, matowy kolor stanowi raczej element dekoracyjny, natomiast w nocy, w efektowny sposób oświetla ścieżki, podjazdy czy tarasy.

Cała konstrukcja ledstone jest bardzo przemyślana, bowiem diody zostały tak rozmieszczone, by uniknąć efektu widocznych punktów świetlnych. Dzięki temu świecący kamień ledstone świeci jednolitym światłem na całej swojej powierzchni. Drugą zaletą jest wykorzystanie technologii ściemniania, dzięki której można według uznania ściemniać i rozjaśniać kolory podświetlenia.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów żywicowo-akrylowych, przez co charakteryzuje się ogromną wytrzymałością i trwałością.

Swobodne sterowanie

Nowoczesne technologie otaczają nas w niemalże każdym miejscu. Nie mogło być inaczej w tym przypadku. Oferowane przez nas świecące kamienie ledstone zasilane są bezpiecznym napięciem o wysokości 24V, a źródło światła umieszczone jest w szczelnie zamkniętej konstrukcji monolitycznej. Ponadto produkt odporny jest na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, woda, a także niska czy wysoka temperatura.

Wygodnym, a zarazem świetnym rozwiązaniem jest możliwość zmiany barwy kamienia ledstone, za pomocą sterownika i pilota. Zastosowana technologia RGBW pozwala na uzyskanie zarówno światła kolorowego jak i białego.

Oprawa z serii Świecący kamień ogrodowy matowy jest innowacyjną formą podświetlenia ogrodów, parków, skalniaków, oczek wodnych itp. Dzięki kształtowi oświetlenie ogrodowe LED może być w formie świecącego kamienia, który doskonale komponuje się z otoczeniem.
Ledstone – występuje w kilku wariantach i może świecić barwą białą lub też zmieniać dowolnie kolory świecenia a pełną kontrolę będziemy mieć sterując to wszystko za pomocą pilota.
Energooszczędna oprawa w technologi LED sprawi że Twój ogród nabierze nowego blasku, a rachunki za energię elektryczną będą znikome. Oprawy są w pełni hermetyczne, dzięki czemu żadne warunki atmosferyczne jej nie szkodzą. Zasilane są bezpiecznym napięciem 24V dzięki czemu nawet przypadkowe uszkodzenie instalacji podczas prac w ogrodzie nie wiąże się z zadnym ryzykiem.

System LedBruk Safe&Quick hermetyczne połączenia IP68

Puszka hermetyczna
Sprawdź
Twój inteligentny dom z LedBruk®
Smart funkcjonalnośćGarden Wellness

Przewodnik Instalatora

Sprawdź

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

9:00-15:00

Telefon

+48 22 350 76 36

E-mail

buro@ledbruk.com

Adres

ul. 3 Maja 48

05-230 Kobyłka, Polska