Zaznacz stronę

Oprawy najazdowe LED 24V

Galeria realizacji

Obecnie producenci branży oświetleniowej niemal prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowszych rozwiązań. Jednym z nich są oprawy najazdowe LED, które mimo, iż są dostępne stosunkowo od niedawna, zyskują na popularności. Wszystko za sprawą wielu zalet, jakie tego typu oświetlenie oferuje. Czym się zatem taki produkt charakteryzuje i gdzie najlepiej go zastosować?


Oprawa najazdowa LED – nowoczesne oświetlenie blisko Twego domu

Produkt, którym jest oprawa najazdowa LED to wytrzymała i funkcjonalna lampa, która poprzez swoją budowę i kształt jest przystosowana do wbudowania w podłoże. Nasze akcesoria oświetleniowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, po których można swobodnie stąpać czy jeździć pojazdami, bowiem wytrzymają one nacisk do kilkuset kilogramów, a wysoka klasa szczelności gwarantuje odporność na wnikanie wilgoci czy drobinek kurzu. Oprawy najazdowe LED znane są ze swojego eleganckiego designu i trwałości, dlatego idealnie sprawdzają się do podświetlania przydomowych podjazdów, parkingów, ogrodów czy garaży.


Coraz więcej osób przekonuje się do technologii Light Emitting Diodes z uwagi na to, że jest to obecnie najbardziej energooszczędne źródło światła. Oznacza to, że produkty oświetleniowe zużywają mniejszą ilość energii elektrycznej, niż tradycyjne żarówki. Pomimo ogromnej oszczędności, oprawy najazdowe LED zapewniają efektywność na poziomie nawet 90%, co w porównaniu ze zwykłymi żarówkami, które działają na poziomie maksymalnie 10%, daje świetny wynik.


Zastosowanie opraw najazdowych LED

Przydomowy ogród to wizytówka niemal każdego obiektu jednorodzinnego. Warto zatem zadbać o najmniejsze szczegóły, w tym oświetlenie. Oprawy najazdowe LED dzięki swojej konstrukcji i zasadach działania tworzą harmonijną całość z resztą otoczenia. Nie rzucające się w oczy, drobne punkty świetlne potrafią wygenerować duży efekt świetlny, dlatego nadają się do ogrodów czy podjazdów parkingowych przed domem. Często produkty oświetleniowe tego typu montowane są na drewnianych tarasach, nawierzchniach brukowanych, rabatach kwiatowych, podłożu żwirowym czy na trawnikach. Niezależnie jednak od podłoża, każda lampka wymaga fachowej instalacji.

Opinie o nas!

Przeczytaj

Bądź na bieżąco.

Nowe produkty prezentujemy na naszych social media.